Biz Kimiz?

1980’li yılların ortasında başlayan Yurtdışı Eğitim maceramız…
…bizi bugünlere taşıdı. Artan öğrenci sayımızla birlikte, hizmet kalitemizi sürekli en üst seviyede tutma çabamız, Türkiye’nin en seçkin okullarına aralıksız hizmet verme gururunu bize yaşatıyor.
Bugüne kadar çocuklarını bize emanet eden binlerce velimizle ve okul idarecilerimizle güvene dayalı bir bağ kurduk. Bu bağın sağlamlığının en somut örneği, başlangıçtan beri bizlerle olan öğrencilerimizin yanı sıra her sene artan yeni okulların ve öğrencilerin bize katılmasıdır.
Biz, günler süren araştırmaların, tanıdık tavsiyelerinin, kulaktan dolma çoğu gerçeği yansıtmayan bilgilerin daha gitmeden sizi yoracağını biliyoruz. Zaten başlı başına zor bir karar olan yurtdışı eğitimi, birde çocuklarımız için düşündüğümüz zaman, iki kere seçici olmamız gerektiğine inanıyoruz. Vizesinden, uçağına, okulundan, yemeklerine, gezilerine kadar düşündüğümüz ve beklide sizi endişelendiren tüm ayrıntılar üzerinde uzun bir dönem hazırlık yapıyoruz. Yaklaşık bir sene önceden uçaklardaki ve okullardaki kontenjanlarımızı kesinleştirip, öğrencilerimizin hareketlerinden evvel yurtdışı okullarımızı defalarca ziyaret edip son eksikleri sizlerin gözüyle tespit etmeye çalışıyoruz.
Titizlikle hazırladığımız paket programların geçmiş yıllarda olduğu gibi keyifli bir yazın anahtarı olacağına inanıyoruz. Biz, her yaz olduğu gibi bu yaz da dünyanın dört bir yanına yayılmış olacağız.
Bu yaz da sizlerle birlikte olabilmek dileğiyle.
Saygılarımla
Cem UÇAK