Koşullar

8-18 YAŞ YAZ OKULU KAYIT ŞARTLARI

Şirketimizden yada web sayfamızdan temin edeceğiniz kayıt formunu eksiksiz doldurup, seçilen merkezin ön ödemesini bize ulaştırmanız yeterlidir.

 

PROGRAM ÜCRET DETAYLARI

Sempa Yurtdışı Eğitim, grup ve münferit bazda yaz okulları organize etmektedir. Gruplarda satın aldığınız paket;

 

* Belirtilen ders saati haftalık eğitim

* Kampüs yada aile yanı konaklama

* Havalimanı / okul / havalimanı çift yön transfer

* Tüm yemekler

* Her hafta tam ve yarım gün geziler

* Öğleden sonraları sportif / kültürel seçmeli aktiviteler

* Lider refakati

* Eğitim materyalleri

* Sağlık sigortası

* Vize danışmanlığı

* Kurs başarı raporu

* Devam sertifikaları

* Gidiş – Dönüş uçak bilet bedeli (Havalimanı vergileri dahil) ve en önemlisi yurtdışında da şirketimiz ile sürekli iletişimi kapsamaktadır.

* Yurtdışı çıkış ücreti ve vize harcı ayrıca ödenecektir.

 

İPTAL ŞARTLARI

Ülkeden ülkeye değişmekle birlikte özellikle gezi programlarında havayolunun ve okulların iptal şartları uygulanmaktadır. Gidilecek ülkenin iptal şartlarını web sitemizden ya da kayıt formunun arka kısmında bulabilirsiniz. İptalin mutlaka yazılı olması gerekmektedir.

 

SİGORTA

Amerika, Fransa, Almanya, Kanada ve Avustralya’da mecburi olan sigorta, İngiltere’de isteğe bağlı olmakla birlikte kesinlikle tavsiye edilir. Sağlık, hırsızlık ve hasarı kapsayan sigortaların limitleri ve kapsamları, ülkeden ülkeye değişiklik göstermekle birlikte, sigortadan faydalanabilmek için olay anındaki gerekli formalitelerin eksiksiz yapılması gerekmektedir.

 

VİZE

Günümüzde birçok konsolosluk, parmak izi v.s için öğrencinin bireysel başvurusunu istemektedir. Ancak gerek vize dosyalarının hazırlanması ve gerekse vize başvuru sürecinde, acentemizin danışmanlık hizmeti devam edecektir.

GENEL ŞARTLAR

Öğrenciler, kaldıkları ailenin ya da kampüsün içindeki eşyalara verdikleri tüm zararlardan sorumludurlar. Kursların yada ailelerin düzenlerini bozucu davranışlarda bulunan öğrenciler, uyarıldıkları takdirde hala aynı davranışlarını sürdürüyorlarsa Sempa Yurtdışı eğitimi bu öğrencileri programdan çıkarma hakkına sahip olur.Kurslara katılanların özel eşyalarının çalınması ya da herhangi bir zarar görmesinden Sempa Yurtdışı eğitimi sorumlu tutulamaz.Uçak yolculuklarına gecikme dolayısıyla yetişememe durumunda Sempa Yurtdışı Eğitimi’nin bir mesuliyeti olamaz.

 

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Yaz okulları programlarımız; dil programları, teacher training, sertifika programları işadamlarına yönelik programlar, SAT, TOEFL, GMAT, GRE, IELTS kursları, yurtdışında lise, üniversite, master programlarında da danışmanlık hizmetlerimizi sürdürüyoruz.