YORKSHIRE – UNIVERSITY OF HULL
AÇIKLAMA

Üniversiteye ismini veren Hull şehiri, İngiltere’ nin doğusunda Yorkshire’s bölgesinde ve bölgenin tek denize yakın yeridir. 2017 yılı İngiltere’nin Kültür Şehri ilan edilmiş ve kutlamalara hazırlanmaktadır. Yaz Okulu üniversitenin ağaçlarla kaplı ve yeniden inşa edilen Lawns Kampüsündedir. Tüm öğrenciler üniversitenin son model yemek salonunda gala yemeğine katılırlar. Kampüste 80 kişilik TV odası teras, masa tenisi, futbol masa oyunu, spor salonu, basketbol kortu, 3 tane tenis kortu, Futbol sahası, Voleybol kortu, ve diğeroyun alanları bulunur. Sınıflar beyaz tahtalı sok teknolojik ekipmanlıdır.

Program; haftada 22 ders İngilizce eğitimi verilir ve program sonunda trinity sınavı alınır. İsteyen öğrenciler Drama derslerini veya sokak dansını seçebilirler. Haftada 1 tam ve 1 yarım gün ve 2 lokal bölgelere geziler, 7 akşam aktivitesi,spor aktiviteleri programa dahildir.

Konaklamalar; 400 öğrenci kapasiteli kampüste tek kişilik tuvalet ve banyolu odalarda veya paylaşımlı odalarda tam pansiyon olarak sağlanır.

YER
Yorkshire
YAŞ
11-18 YAŞ
ULAŞIM
-İngiltere’nin doğusunda Yorkshire bölgesinde -Bölgenin tek denize yakın yeri
GEZİLER
Haftada 1 tam ve 1 yarım gün ve 2 lokal bölgelere geziler
KONAKLAMA TÜRÜ
KAMPÜS KONAKLAMA
AKTİVİTELER
80 kişilik TV odası teras, masa tenisi, futbol masa oyunu, spor salonu, basketbol kortu, 3 tane tenis kortu, futbol sahası, voleybol kortu, ve diğer oyun alanları