GOLDSMITH’S COLLEGE
AÇIKLAMA

Londra’nın güneydoğusunda, New Cross Bölgesi’nde yer alan okul, 1891 yılında kurulmuştur ve günümüzde Londra Üniversitesi’ne bağlıdır. Kraliçenin torununu ve daha birçok ünlü sanatçıyı yetiştirmiştir ve yetiştirmeye devam etmektedir. Tarihi Greenwich şehrine 2 km ve Londra merkeze trenle 15 dakika uzaklıktadır.
Okulumuzda, profesyonel ve tecrübeli eğitim kadrosu ve diğer aktivitelerde de kendi konularında uzman eğitmenler; öğrencilerimize, eğlenerek yabancı dillerini geliştirme fırsatı sunmaktadırlar. Yoğun Londra gezi programı sayesinde, Londra daha yakından tanıtılmakta ve İngiltere’nin diğer önemli turistik yerleri de ziyaret edilmektedir.
Program; haftada 20 ders İngilizce eğitimi, 3 tam gün gezileri; Buckingham Palace, Westminster Abbey, Big Ben, Trafalgar Square, Londra Kulesi, Brighton, Cambridge Kings Koleji gibidir. Haftada 3 gün yapılan yarım gün gezileri ise Londra, Ulusal Galeri, Canary Wharf gibidir.
Konaklamalar; 600 öğrenci kapasiteli kampüsün içerisindeki 6-7 daireden oluşan apartmanlarda tek kişilik odalarda tam pansiyon şeklindedir.

YER
Londra
YAŞ
12-17 YAŞ
ULAŞIM
Şehir merkezi 8 km -Havalimanı 30 dakika
GEZİLER
3 tam gün gezileri; Buckingham Palace, Westminster Abbey, Big Ben, Trafalgar Square, Londra Kulesi, Brighton, Cambridge Kings Koleji gibidir. Haftada 3 gün yapılan yarım gün gezileri ise Londra, Ulusal Galeri, Canary Wharf gibidir.
KONAKLAMA TÜRÜ
KAMPÜS KONAKLAMA