MALAGA SUMMER CAMP
AÇIKLAMA

Akdeniz kıyılarının sağında yer alan şehir Marbella, Granada, Cordoba ve Seville’nin komşularıdır. 3. yy’a ait Romalılardan kalan amfi tiyatro, 6. yy’dan kalma Müslümanlara özgü kalıntılar ve 8. yy’a ait katedralleri Malaga’da bulabilirsiniz. Yaz kampı sahile sadece yürüme uzaklığında bulunan Unamuno okulundadır. Kampüste öğrencilerin ortak oturdukları alan, çalışma odaları, spor salonu, bilgisayar laboratuarı bulunmaktadır ve sahilden sadece yürüme uzaklığındadır. 170 öğrenci kapasiteli kampta öğrencilerin %40’ı İspanyol’dur. Futbol, Basketbol ve duvar tenisi (paddeleball) yapılan sporlar arasındadır. Programda Seville, Granada, Tarifa ve Ronda’yı kapsayan tam gün geziler, Puerto Banus, Mijas, Gerona, Dali Müzesi, Marbella ve Botanik Bahçesi gezileri ise yarım gün aktiviteleri arasındadır.

Konaklamalar; kampüste, tek, çift ve üç kişilik odalarda tam pansiyondur.  Tüm odalarda tuvalet, banyo ve klima bulunmaktadır.

YER
Malaga
YAŞ
11-18 yaş grubu
ULAŞIM
Şehir Merkezi
GEZİLER
Seville, Granada, Tarifa ve Ronda’yı kapsayan tam gün geziler, Puerto Banus, Mijas, Gerona, Dali Müzesi, Marbella ve Botanik Bahçesi
KONAKLAMA TÜRÜ
Kampüs Konaklama