TWICKENHAM – ST. MARY’S UNIVERSITY
AÇIKLAMA

Twickenham Londra’nın güney batısında Thames Nehiri üzerinde kurulmuştur . 3 şeritli caddeleri, kafe ve restoranları, mağazaları, antikacıları, kuyumcu ve hediyelik mağazaları ile popüler bir bölgedir ve en büyük Rugby stadyumu bu bölgededir. Yaz okulu, 300 yılın üzerinde tarihe sahip Strawberry Hill House’da verilir. Kampüs kasaba merkezine 15 dakika , Londra’ ya ise 35 dakika uzaklıktadır. Kampüste modern bir spor merkezi, oyun sahaları ve kortlar, Starbucks kafe, ATM makinesi , Spor tesisleri bulunur.

Program; haftada 20 ders İngilizce eğitimi verilir, dans ve drama sınıfları program içerisinde verilir. Yapılan geziler arasında; Brighton,Cambridge ve Londra sayılabilir. Disko gecesi, Film gecesi, Moda şovları, Masal ve hikaye geceleri , karaoke aktiviteler arasındadır.

Konaklamalar; kampüs içerisinde modern 2-3 katlı Victoria dönemi tarzı apartmanarda , tek ve çift kişilik banyo-tuvalet paylaşımlı odalarda tam pansiyon olarak sağlanır. Sınıflara 5 dakika yürüme uzaklığındadır.

YER
Twickenham
YAŞ
11-17 YAŞ
ULAŞIM
-Kasaba merkezine 15 dakika -Londra’ ya ise 35 dakika uzaklıkta
GEZİLER
Brighton,Cambridge ve Londra
KONAKLAMA TÜRÜ
KAMPÜS KONAKLAMA
AKTİVİTELER
-Film gecesi, Moda şovları, Masal ve hikaye geceleri , karaoke -Kampüste modern bir spor merkezi, oyun sahaları ve kortlar ve spor tesisleri bulunur.