NEW YORK, RIDER UNIVERSITY
AÇIKLAMA

New Jersey’in şehirlerinden olan Lawrenceville, New York City ve Philadelphia’nın üzerinde 280 hektarın üzerinde kurulu Mercer bölgesindedir. Tüm sınıfları son teknoloji ile döşenmiştir. Ana caddesinde küçük restoranlar, kafeler ve mağazalar bulunur. Kampüs, kasaba merkezine 20 dakika uzaklıktadır. Yaz okulu Rider Üniversitesi kampüsünde verilir. Yeşil geniş alanlarla, heykel ve göl ile çevrili kampüste sınıflar sanat teknolojisi ile döşenmiştir.

 Program; haftada 20 ders İngilizce eğitimi verilir, yapılan geziler arasında, New York, Central Park, Rockefeller, Baltimore, Washington DC Beyaz Saray, Pentagon, Atlantic City sayılabilir. Basketbol, Voleybol, Futbol, Tenis Bingo, Temalı Disko gecesi,  Film  gecesi, yapılan aktiviteler arasındadır.

 Konaklamalar; kampüs içerisinde 3 katlı modern binalarda  tam pansiyon olarak sağlanır. Dairelerde 4 oda vardır ve öğrenciler tek veya çift kişi olarak konaklarlar. Banyo, tuvalet ve mutfak paylaşımlıdır.  Konaklama sınıflara 5 dakika yürüme uzaklığındadır.

YER
New Jersey
YAŞ
11-18 yaş grubu
ULAŞIM
Şehir Merkezine 20 dakika
GEZİLER
New York, Central Park, Rockefeller, Baltimore, Washington DC Beyaz Saray, Pentagon, Atlantic City
KONAKLAMA TÜRÜ
Kampüs Konaklama