LOS ANGELES, LOYOLA MARYMOUNT
AÇIKLAMA

California’ da bir üniversite hayal edecekseniz Loyola Marymount Üniversitesini düşünmelisiniz. 142 hektar alanda 1911 yılında kurulmuş olan üniversite Pacific Okyanusuna bakar. Palmiye ağaçları ve ağaçlı yolları , İspanyol tarzı yapıları , sıvalı duvarları ve güneşte parlayan çatıları ile bölgenin en yeşil en güzel üniversitelerindendir. Kampüste, kapalı  basketbol ve  voleybol kortları futbol alanları, tenis kortları ve toprak voleybol kortları, 30 metrelik kapalı yüzme havuzu bulunur. Venice  ve Santa Monica sahillerine 15 dakikada bir otobüs hizmeti verilir.

 

Program; haftada 20 ders İngilizce eğitimi verilir, yapılan geziler arasında, Los Angeles ve Hollywood şehir turları, Universal Stüdyoları sayılabilir. 

Hollywood Sightseeing Pentagon, Atlantic City, gibidir. Basketbol, Voleybol, Futbol, Tenis Bingo, Temalı Disko gecesi,  Film  gecesi, yapılan aktiviteler arasındadır.

 

Konaklamalar; kampüs içerisinde Del Rey yurdunda 2 kişilik odalarda tam pansiyon olarak sağlanır. Banyo, tuvalet ve mutfak paylaşımlıdır. 

YER
California
YAŞ
13-18 yaş grubu
ULAŞIM
Şehir Merkezi
GEZİLER
Los Angeles ve Hollywood şehir turları, Universal Stüdyoları, Hollywood Sightseeing Pentagon, Atlantic City
KONAKLAMA TÜRÜ
Kampüs Konaklama