CALIFORNIA STATE UNIVERSITY, FULLERTON
AÇIKLAMA

Fullerton, California’ nın Orange County bölgesinde yer alır. Tarihi Fullerton ziraati , Portakal ağaçları ve diğer  turunçgilleri ile tanınırdı. Bugün ise  Los Ageles’in- Beverly Hills ve Malibu’ da ki büyük mağazaları, iş ve yerleşim mekanları ile bilinmektedir.  Fullerton, Los Angeles’in 40 km ve ünlü New Port Plajından 30 km uzaklıktadır . Yaz okulu California State Üniversinde verilir, Fullerton, California’nın en iyi kampüslerinden birisidir, spor tesisleri, modern binaları, açık alanları, heykel ve çeşme, kampüs içerisindedir. Ayrıca kampüsün kuzeyinde ki  Fullerton Arboretum’ da 26 hektar botanik bahçesinde yürüyüş yolları ve göl bulunmaktadır. California’nın en büyük Starbucks kafesi de Fullerton kampüsündedir .

Program; haftada 20 ders İngilizce eğitimi verilir, yapılan geziler arasında, Las Vegas, Grand Canyon San Diego gibidir. Basketbol, Voleybol, Bowling  Bingo, Temalı Disko gecesi,  Film  gecesi, karaoke yapılan aktiviteler arasındadır.

Konaklamalar; kampüs içerisinde 4 katlı modern binalarda  tam pansiyon olarak sağlanır. Odalar, tek veya çift kişilik banyo ve  tuvaletler  paylaşımlıdır.  Konaklama sınıflara 10 dakika, yemekhaneye 2 dakika yürüme uzaklığındadır.

 

YER
California
YAŞ
12-17 YAŞ
ULAŞIM
Şehir Merkezi, Los Angeles’in 40 km ve ünlü New Port Plajından 30 km uzaklıktadır
GEZİLER
Las Vegas, Grand Canyon San Diego
KONAKLAMA TÜRÜ
Kampüs Konaklama