PARIS, EUGENE NAPOLEON
AÇIKLAMA

Eugene Napoleon Paris’in kalbinde, Bastille’ye yakın güvenli bir bölgede yer almaktadır. Merkezi konumu, Paris’i yakından tanımaya fırsat verir. Paris’in turistik ve kültürel önemli yerlerine yürüme mesafesinde olması öğrencilerimiz için gezi bakımından kolaylıkla sağlanmaktadır. Ayrıca okul, Paris’in her tarafına ulaşımın kolaylıkla sağlanabildiği metroya sadece 3 dakikalık yürüyüş uzaklığındadır. Fransa’nın en iyi yatılı okullarından birisi olan Eugene Napoleon, yaz boyunca öğrencilerimizi en iyi şeklinde ağırlamaktadır.

Program; haftada 20 ders Fransızca eğitimi verilir. Haftada 2 tam gün ve 3 öğleden sonra gezi ve aktivite programlarında; Paris, Disneyland gezileri dışında Seine Nehri’nde tekne gezisi, Notre Dame, Montmarte,  Les Champs Elysees ve alışveriş turları, voleybol ve futbol turnuvaları, disko, karaoke, tiyatro gibi spor ve aktiviteler yapılır.

Konaklamalar; kampüste 4-6 yataklı odalarda tam pansiyon şeklindedir. Banyo ve tuvaletler ortak kullanımlıdır.

YER
Paris
YAŞ
12-17 yaş grubu
ULAŞIM
Şehir Merkezi
GEZİLER
Paris, Disneyland gezileri dışında Seine Nehri’nde tekne gezisi, Notre Dame, Montmarte, Les Champs Elysees ve alışveriş turları, voleybol ve futbol turnuvaları, disko, karaoke, tiyatro gibi spor ve aktiviteler yapılır.
KONAKLAMA TÜRÜ
Kampüs Konaklama