GREENWICH – UNIVERSITY OF GREENWICH
AÇIKLAMA

Thames Nehri boyunca kurulmuş olan kampüs, UNESCO tarafından dünya mirası listesine alınmıştır. Ulusal Denizcilik Müzesi, Cutty Sark, Kraliyet Gözlem Evi, Greenwich Parkı gibi etrafı turistik alanlar ile çevrilidir. 17.yy’da 3 adet barok tarzı yapıdan oluşturulmuş okul, Londra’ya sadece 10 dakika uzaklıktadır.

Program; Haftada 20 ders İngilizce eğitimi verilir. Tam gün gezilerde; Buckingham Palace, Buckingham Palace, Westminster abbey, Big Ben, Trafalgar Square, Londra Kulesi, Ulusal Galeri, Covent Garden, Canary Wharf, Brighton, Cambridge ve King’s Koleji ziyareti, Greenwich şehir turu sayılabilir.

Konaklamalar; 380 öğrenci kapasiteli kampüs, 2014 Eylül ayında yenilenmiştir. Kampüsün içerisindeki 5-8 daireden oluşan apartmanlarda, tek, çift, üç ve dört kişilik odalarda tam pansiyon olarak konaklama sağlanır. Kampüste, kafe, spor salonu ve ücretsiz internet için wifi bulunur.

YER
Greenwich
YAŞ
11-17 YAŞ
ULAŞIM
Londra 10 dakika
GEZİLER
Tam gün gezilerde; Buckingham Palace, Buckingham Palace, Westminster abbey, Big Ben, Trafalgar Square, Londra Kulesi, Ulusal Galeri, Covent Garden, Canary Wharf, Brighton, Cambridge ve King’s Koleji ziyareti, Greenwich şehir turu sayılabilir.
KONAKLAMA TÜRÜ
KAMPÜS KONAKLAMA