SAN FRANCISCO BAY
AÇIKLAMA

Yaz okulu, Princeton değerlendirmesinde Batı yakasının lider üniversitelerinden birisi olan California State Üniversitesindedir. Üniversite Hayward Hills bölgesindedir ve San Francisco’nun merkezine 40 dakika uzaklıktadır. Kampüs yüksek kalitede döşenmiş, modern sınıfları, dijital projektörler, sosyal etkinlikler için uygun açık hava alanları bulunmaktadır. Kampüste yüzme havuzu, Basketbol ve Tenis Kortları, oyun alanları bulunur.


Program; haftada 20 ders İngilizce eğitimi verilir. Her hafta 2 tam ve 2 yarım gün yapılan geziler arasında; Six Flags Eğlence Parkı, Santa Cruz Plajı, Büyük Amerika  Eğlence Parkı  ve San Francisco turu, Alcatraz Hapishanesi, Fisherman’ın İskelesi ve Golden Gate köprüsü sayılabilir. Tüm öğleden sonraları ve akşamları sosyal aktiviteler ise; tenis, basketbol, futbol, voleybol, film, karaoke ve oyun şovları gibidir.


Konaklamalar;  150 öğrenci kapasiteli okul kampüsünde, çift kişilik odalardadır
. Yatakhanelerin bulunduğu bölümde kafeterya ve iversite malzemelerinin satıldığı  mağaza bulunur.

 

YER
San Francisco
YAŞ
10-17 yaş grubu
ULAŞIM
San Francisco merkezine 40 dakika uzaklıkta
GEZİLER
Six Flags Eğlence Parkı, Santa Cruz Plajı, Büyük Amerika Eğlence Parkı ve San Francisco turu, Alcatraz Hapishanesi, Fisherman’ın İskelesi ve Golden Gate köprüsü
KONAKLAMA TÜRÜ
Kampüs Konaklama