LONDON ,EFFINGAM SCHOOL
AÇIKLAMA

Effingham , İngiltere’nin güneyinde Londra’ ya 1 saat uzaklıkta spor parkı ve bağımsız okulları ile ünlü küçük bir kasabadır. Tarihi binalara ve modern yapılara sahip oldukça şirin bir yerdir. Yaz okulu 50 hektar alanda kurulmuş olan lisede verilir, kampus içerisinde bir çok oyun alanı vardır, Futbol,rugby ve kriket sporları için açık hava spor alanları, at binme tesisi, tenis kortları, yüzme havuzu ve kapalı spor salonu bulunur.

Program; haftada 20 ders İngilizce eğitimi verilir, dans ve drama sınıflarfı program içerisinde verilir. Yapılan geziler arasında; Londra , Oxford, Portsmouth sayılabilir. Disko gecesi, Film gecesi, Moda şovları, Masal ve hikaye geceleri , karaoke aktiviteler arasındadır.

Konaklamalar; kampüs içerisinde 2 katlı evlerde tek, 2,3,4 kişilik banyo-tuvalet paylaşımlı odalarda tam pansiyon olarak sağlanır. Ana kampüse ve kafeteryaya 2 dakika yürüme uzaklığındadır.

YER
Sussex
YAŞ
11-17 YAŞ
ULAŞIM
-İngiltere’nin güneyinde -Londra’ ya 1 saat uzaklıkta
GEZİLER
Londra, Chambridge, Thorpe Park, Oxford,WarwickCastle, Yarım gün;Windsor, Brighton, Winchester, Brighton
KONAKLAMA TÜRÜ
KAMPÜS KONAKLAMA
AKTİVİTELER
Futbol,rugby ve kriket sporları için açık hava spor alanları, at binme tesisi, tenis kortları, yüzme havuzu ve kapalı spor salonu bulunur.