OXFORD BROOKES UNIVERSITY –HARCOURT HILL
AÇIKLAMA

İngiltere’nin en eski ve seçkin üniversitesine sahip olan ve rüya gibi görünen Oxford şehir merkezine 4 mil uzaklıktadır. Oxford; müzeleri, tiyatroları ve sinemaları ile öğrenciler için en ideal merkezlerdendir. Üniversitenin, son teknoloji ile donatılmış sınıfları, rahat, konforlu ve güvenli odaları ile dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin yabancı dillerini geliştirip, tatili ve eğlenceyi bir arada yaşamalarını sağlar. Kampüste geniş bir spor salonu ve yüzme havuzu yeralır.

Program; haftada 20 ders İngilizce eğitimi. 2 tam gün gezileri; Salisbury, Stonehenge, Stratford ve Shakespeare’in doğduğu ev ziyareti, Warwick Kalesi, Londra’da Politik ve Kraliyet alanlarının bulunduğu yerlere yürüme turu, Oxford Christ Church Koleji ziyareti ve Cherwell Nehri gezisi olabilir.

YAŞ
12-17 YAŞ
ULAŞIM
Oxford şehir merkezine 4 mil uzaklıkta
GEZİLER
2 tam gün gezileri; Salisbury, Stonehenge, Stratford ve Shakespeare’in doğduğu ev ziyareti, Warwick Kalesi, Londra’da Politik ve Kraliyet alanlarının bulunduğu yerlere yürüme turu, Oxford Christ Church Koleji ziyareti ve Cherwell Nehri gezisi olabilir.
KONAKLAMA TÜRÜ
KAMPÜS KONAKLAMA
AKTİVİTELER
Sportif ve kültürel faaliyetler