WINCHESTER – SPARSHOLT COLLEGE
AÇIKLAMA

Kolej, İngiltere’nin eski başkentlerinden ve en muhteşem katedrale sahip Winchester’de 1899 yılında kurulmuştur. Modern alışveriş merkezi, restoranları ve yeşil alanlarıyla büyüleyici atmosfere bir atmosfere sahiptir. Zengin bir tarihe, muhteşem bir mimariye, dar ve dönemeçli caddelere sahip şehir, Londra’ya 2 saat uzaklıktadır. Yeşillikler içindeki kolej, 100 yılın üzerindeki tarihi İngiltere’nin en geniş ziraat okullarındandır. Yüksek standartlarda son derece kaliteli eğitimin yanı sıra sunduğu sportif, sanatsal ve kültürel aktivitelerle de öğrencilere unutulmaz yaz kampı deneyimleri yaşatmaktadır. Kampüs, şehir merkezinde 6 km uzaklıktadır.
Program; haftada 2* ders İngilizce eğitimi, 4 tam gün ge Yüksek standartlarda son derece kaliteli eğitimin yanı sıra sunduğu sportif, sanatsal ve kültürel aktivitelerle de öğrencilere unutulmaz yaz kampı deneyimleri yaşatmaktadır. Kampüs, şehir merkezinde 6 km uzaklıktadır.

Program; haftada 20 ders İngilizce eğitimi, 4 tam gün gezleri; Londra şehir turu, St Paul’s Katedrali, Ulusal Galeri, ünlü Oxford Caddesi’nde alışveriş ve Thames Nehri’nde tekne gezisi, Oxford, Brighton ve 2 yarım gün turları ise Guildford gibidir.

Konaklamalar; 400 öğrenci kapasiteli kampüsün içerisindeki 6-8 daireden oluşan apartmanlarda, tek veya çift kişilik tuvalet ve banyolu odalarda tam pansiyon şeklindedir.

YAŞ
10-17 YAŞ
GEZİLER
4 tam gün gezleri; Londra şehir turu, St Paul’s Katedrali, Ulusal Galeri, ünlü Oxford Caddesi’nde alışveriş ve Thames Nehri’nde tekne gezisi, Oxford, Brighton ve 2 yarım gün turları ise Guildford gibidir.
KONAKLAMA TÜRÜ
KAMPÜS KONAKLAMA
AKTİVİTELER
Yüzme -Basketbol -Voleybol -Tenis - Futbol - Drama