Her yönüyle favori yaz okulum

4 yaz  bu kampusu tercih ettim..Sunulan olanaklar sınırsız..ve çok memnuniyet verici..Özellikle ana bina çok büyüleyici…Her yönüyle favori yaz okulum burası  benim….

Royal Holloway University of London

Royal Holloway University of London ın Egham da bulunan  kampusunun adı. Heatrow Havaalanına sadece 15 dakika.. Londraya hızlı trenle 30-40 dakikada gidebiliyorsunuz.. Tarihi, eski Egham merkezine yürüyerek 20 dakikada varabiliyorsunuz..Çok güzel alışveriş merkezlerini  ise en yakın mesafede Staines (trenle bir durak, kampusun önünden binebileceğiniz otobüsle de birkaç durak ötede ) veya Kingston trenle 4 durak)  veya başlıbaşına bir şehir olan Reading’ de bulabilirsiniz..

Kampus  her türlü olanağın bulunduğu şahane bir ormanın içinde yer almaktadır..İçerisinde sincap ve kaplumbağalar dolaşmaktadır. Acil ihtiyaçlar için bir kampus shop, banka ATM, Medical Centre da var.

Konaklanılan binalar birkaç çeşit.. Biraz daha eski olanlarda odalar 2 , yeni inşa edilenlerde ise tek kişilik.. Her odada müstakil banyo ve WC, her katta 1  mutfak,  her mutfakta buzdolabı fırın vs mevcuttur.

Yemekler : Sabah tipik İngiliz kahvaltısı, öğle ve akşam çok nefis ve  çok doyurucu ana yemek , açık büfe salata, meyve tatlı seçenekleri var. Vejateryen yemeği de sunulmakta..

Ders programı 2 haftalık olarak planlanmış. Bu nedenle 3. hafta ilk haftanın tekrarı oluyor. ( 2 hafta önerilir) Geziler çok fazla, programdakilerin yanısıra ilave program yapabiliyorsunuz.. Tam bir kültür gezisi oluyor..ISIS görvlileri işini severek ve ciddiyetle yapıyor.. Her türlü sorununuzla ilgileniyorlar ve çok yardımcılar..

Rehberlik hizmetleri ve aktivite liderleri Cambridge, Oxford gibi klas universitelerin öğrencileri..

4 yaz  bu kampusu tercih ettim..Sunulan olanaklar sınırsız..ve çok memnuniyet verici..Özellikle ana bina çok büyüleyici…Her yönüyle favori yaz okulum burası  benim….

Kadıköy Anadolu Lisesi

İngilizce Bölüm Başkanı ve Öğretmenleri

F.Nevin NECEF

F.Gülder ENGİN

Turan AKTAŞ

Süleyman BAĞLAMAC