İngiltere gezimiz sorunsuz geçti.Teşekkürler Sempa

İngitere- Guildford kampüsüne vardığımız andan itibaren, bize gitmeden aktarılan herşey kelimesi kelimesine uygulanmıştır..

Sinem Hanım merhabalar,

Öncelikle size ve sonrasında tabii ki Sempa’ya gerçekten çok teşekkür ederim.

15 Temmuz – 30 Temmuz tarihleri arasındaki İngiltere gezimiz sizlerin katkılarıyla son derece güzel ve sorunsuz geçmiştir. Atatürk Havalimanı’nda bizi karşılamanızla başlayan bu 16 günlük gezimiz boyunca her anlamda yanımızda oluşunuz; gerek kampüsteki ekibinizle gerekse Türkiye’den telefonla ulaşmalarınız bizi son derece rahatlatmıştır.

İngitere- Guildford kampüsüne vardığımız andan itibaren, bize gitmeden aktarılan herşey kelimesi kelimesine uygulanmıştır. Bunlar; kampüs ortamı; odalarımızın çok rahat ve temiz oluşu, kasabaya yakınlığı, çok güvenli bir ortam oluşu ve düzenli oluşu, ders programları, aktivitelerin yoğunluğu,gezilerin çok uygun hazırlanmış olması beni ve tabii ki çocuklarımı fazlasıyla mutlu etmiştir. Kısacası bize vadedilen herşey harfiyen uygulanmıştır.

Sizlerle böyle bir programda bir araya gelmek çok keyifliydi. Tekrar öğrencilerimin adına da herşey için teşekkür ederim.

 

Saygılarımla,

Özge ARATOĞLU

Bursa Bahçeşehir Koleji